Android

Android Facebook “Haber Kaynağı Yüklenemedi!” Hatası

 

Sosyal medyanın en önemli uygulamalarından birisi olan Facebook’un, son zamanlar da Android işletim sistemi ile alakalı pek çok hatası da gözden kaçmayacak kadar büyük! Özellikle son güncellemeden sonra pek çok Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon sahibi, Facebook uygulamasının oldukça yüksek seviyeler de sorun çıkardığını vurguluyor. Pek çok yabancı forum sitelerine akın eden Android kullanıcıları, şikayetlerini belirtebilmek adına Android yöneticilerine ulaşmaya çalışıyor!

 

Haber kaynağını açtığınız zaman karşınıza eğer “ağa bağlanma başarısız, haber yükleme hatası” gibi hatalar alıyorsanız, siz de güncellemeyi yapıp da mağdur edilenler kervanına katılmışsınız demektir! Eğer bu hatadan kısa vadede sıyrılmak ve bir çözüm üretmek istiyorsanız, hemen yeni güncelleme olan Lollipop’a geçebilir ya da yeni bir güncelleme bekleyebilirsiniz. Bu hata üzerinde çalışan Android yetkilileri kısa dönem sonra yeni bir güncelleme ile karşınıza çıkacak.

 

Android Facebook “Haber Kaynağı Yüklenemedi!” Hatası

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu