Oyun

Age of Empires 2 Hileleri

Bir döneme damga vuran ve hatta hali hazırda en keyifli strateji oyunlarından biri olan Age of Empires, oyunu daha farklı ve kolay şekilde oynamak isteyenler için de yardımcı oluyor. Age of Empires 2 hileleri başlığı altında bunlara yer vermeye çalışacağız. Önerimiz isse oyunu orijinali gibi oynamanız yani herhangi bir hileye başvurmadan emin olun daha fazla keyif alacaksınız.

Age of Empires 2 hileleri ile oyun içersinde görevleri takip ederek bölümleri tamamlayabileceğiniz gibi kendi organize edeceğiniz savaşlara da katılım sağlayabiliyorsunuz. Bir krallığın ya da ülkenin başında olduğunuzu düşünün ve etrafında birden fazla düşman var. Üretmek, geliştirmek ve son olarak güçlü bir ordu yaratmak durumundasınız. Aksi takdirde kısa süre içerisinde kaleleriniz fethedilecek ve boyun eğmek durumunda kalacaksınız.

Basit bir anlatıma yer verdik ve bu anlatım bile oyun severlerin dikkatini çekmek adına yeterli olacaktır diye düşünüyoruz. Eğer güçlü bir ordu ve gelişmiş bir üretim yapısına ya da modeline sahip olursanız kolay kolay yıkılmayacaksınız. Bazı anlarda bunu yerine getirmek zor olabiliyor ve hileye başvuruyoruz.

Age of Empires 2 Hileleri Neler?

Az sonra bu hilelerin bir kısmını detaylı bir şekilde siz değerli oyun severlere de aktarmaya çalışacağız. Hilelerin tamamına sayfanın en alt kısmındaki listeden ulaşabilirsiniz. Gelin hep birlikte bu hilelere göz atalım ve oyunu saniyeler içerisinde nasıl daha kolay bir hale getirebileceğinizi incelemiş olalım.

Lumberjack: Eğer oyunda ihtiyacınız olan şey odun ise, sizler de bu şifreyi kullanmak durumundasınız. Saniyeler içerisinde hanenize 1000 ağaç ekleniyor ve artık daha kısa süre içerisinde ve daha kolay bir şekilde ev yapabiliyor ve nüfusu arttırabiliyorsunuz.

Robin Hood: Altın canavarlarının ihtiyacı olan hilelerden bir tanesidir. Anında 1000 altına sahip oluyorsunuz ve ekonominiz bir anda zirveye ulaşıyor. Artık üretimde söz sahibisiniz ve düşmanları def etmek için hazırsınız.

Rock On: Krallığınızın etrafını taş duvarlar ile çevrelemek ve korunaklı bir alan yaratmak istiyorsanız eğer bu hileye kesinlikle ihtiyacınız olacaktır. Saniyeler içerisinde 1000 adet taş kazanıyorsunuz ve üretim yapmanıza da gerek kalmıyor.

Aegis: Süreyi hızlandırır

Black Death: Oyunu bitirir-Düşmanları yok eder

HOW DO YOU TURN THIS ON: Kobra arabası alırsınız

Marco: Full harita

Natural Wonders: Doğa kontrolü

Resign: İntihar

TO SMITHEREENS: Sabotajcı

AEGIS: Hızlı inşaat

CHEESE STEAK JIMMY’S: 1000 Yiyecek

I LOVE THE MONKEY HEAD: Bir VDML vermek

I R WINNER: Zafer

POLO: Karanlığı kaldırma

RESIGN: İntihar

TORPEDO#: Rakipleri öldürme (# kadar rakip)

WIMPYWIMPYWIMPY: İntihar

Age of Empires 2 Demo Versiyonu Hileleri

Coinage: 1000 altın

Gaia: Hayvan kontrolü

No fog: Siste savaşmama

Pepperoni pizza: 100 Yiyecek

Quarry: 1000 taş

Reveal map: Full map

Steroids: Çabuk inşaat

Woodstock: 1000 ağaç

Age of empire 2, her ne karda basit ve zayıf grafiklere sahip olsa da oyunun en etkileyici serilerinden bir tanesidir. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi çıktığı günden bu yana milyonlarca oyun severe ulaşmayı başarmış ve günümüzde de en popüler oyunlardan biri odluğunu hatırlatmak gerekiyor. Eğer sizler de strateji oyunu tutkunu iseniz ve bu oyunu hala oynamadıysanız mutlaka bu deneyime tanıklık etmeniz gerekiyor. Oynanış şekli gayet kolay ve zaten dijital ortamda da nasıl oynanacağına dair birçok farklı makale ve vidyo yer alıyor.

Age of Empires Hileleri Çalışmıyor!

Sizlere sunduğumuz hilelerin girişini yapmak için öncelikli olarak Enter tuşuna basmalı ve oyunu durdurmalısınız. Hileleri doğrudan yazarsanız eğer tabii ki kabul etmeyecektir. Oyun devam ederken enter tuşuna bastığınızda karşınıza bir pause menüsü çıkıyor ve bu menüde yer alan boş kısma hileleri yazıp yeniden enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Age of Empires 2 hileleri sorunsuz bir şekilde çalıştığını sizler de göreceksiniz ve kaynaklarınıza göz atmanız yeterli olacaktır. Oyunu farklı bir deneyim ile yaşamak ve test etmek isteyenler için bu bilgiyi de aktarmış olalım istedik.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu