Sosyal Medya

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Almak İster misiniz?

Şuan iletişim kurmanın en kolay yollarından biri de Whatsapp kullanmak diyebiliriz. Whatsapp çevrimiçi bildirimi almak ister misiniz? Sorusu ile dikkatlerinizi çekmek istedik ve merak etmeyin bunu nasıl yapabileceğinizi de detaylı bir şekilde aktaracağız. Çok sevdiğiniz ya da yakından takip ettiğiniz biri online olduğunda anında bildirim alacak ve ona hızlı bir şekilde yazabileceksiniz.

İnternet bağlantınız olduğu takdirde sizler de bu uygulama ile birlikte her noktadan iletişim sağlayabiliyor ve arkadaşlarınıza daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bu uygulama aracılığı ile yalnızca metin değil, görsel ve video paylaşımı da yapılıyor ve son dönemde giflerin yanı sıra çıkartmalar da bir adım önde yer alıyor.

Ana başlığa dönecek olursak eğer uygulama sizlere bu tür bir ayrıcalık sunmuyor ancak ek uygulamalar ve programlar ile birlikte ilgili kişilerden bildirim almak mümkün hale gelmiş durumda. Sizlere tavsiye edeceğimiz uygulamalar zararlı yazılımlar değildir ve cihazlarınıza herhangi bir şekilde olumsuz etkide bulunmayacaktır. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu süreci ve uygulamaları hep birlikte inceleyelim ve bilgi aktarmaya çalışalım.

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Almak İster misiniz?

Sotla uygulaması ile ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir ve kullanımı en kolay program olduğunu da hatırlatmak isteriz. İndirip kurduktan sonra üye olmanıza ya da kişisel bilgileriniz ile giriş yapmanıza gerek kalmıyor.

  • Sağ üst kısımda yer alan Artı + sembolüne tıklayıp takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girdikten sonra artık sizler de bildirim almaya hazır hale geliyorsunuz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde, ilgili kişi çevrim içi olduğu an telefonunuz titriyor ve sizler de harekete geçebiliyorsunuz.

blank

Sotla uygulamasının bir diğer özelliği ise kişinin en son ne zaman çevrim içi olduğu ve ne kadar süre Whatsapp’ta vakit geçirdiği gibi bilgilere de yer veriyor olmasıdır. Whatsapp uygulamasının sunmadığı ya da sunamadığı birçok özelliği bünyesinde barındırıyor ve sizler de bu sayede stolk işini daha kusursuz ve daha profesyonel bir seviyeye taşımış oluyorsunuz.

Sotla uygulaması sayesinde yalnızca tek bir kişiyi değil, birden çok kişiyi takip etme şansına sahipsiniz ve bildirim sesini de kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

iPhone kullanıcıları için iFamily uygulamasını tavsiye ederiz.

Bu durumdan sıkıldım ve artık takibi bırakmak istiyorum derseniz eğer yapmanız gereken şey ilgili numaranın karşısındaki anahtar sembolünü deaktif hale getirmek olacaktır. Dilediğiniz zaman yeniden aktifleştirebilir ve bildirim almaya başlayabilirsiniz. An itibarıyla kullanımı en kolay olan uygulamalardan bir tanesidir ve binlerce insana ulaşmayı başaran bu uygulama sayesinde sevdiklerinizi çok daha yakından takip etme şansına sahip oluyorsunuz.

Uygulama cihazıma Zarar Verir mi?

Her uygulama gibi sizlerden birtakım izinler ve bilgiler elbette isteyecektir ancak endişe etmenize gerek yok çünkü bu bilgiler üçüncü şahıslara ya da farklı firmalar ile paylaşılmıyor. Tam aksine yüksek korumalı uygulamalardan bir tanesidir ve taleplerinize bu bağlamda da en iyi şekilde yanıt verecektir. Zararlı bir yazılım türü olmadığını da hatırlatmak isteriz ve zaten incelemelerinizi ya da dijital dünyadaki kullanıcı yorumlarını incelerseniz bunu daha net bir şekilde göreceksiniz. Sizler de hemen şimdi indirme işlemini başlatabilir ve uygulamayı dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

Whatsapp’ta sevdiğiniz insanları yakından takip etmek emin olun çok daha kolay ve bu kolaylığı sunan uygulamanın ücretsiz olması da yine en önemli artı değerlerden bir tanesidir. Kullanım için herhangi bir şekilde giriş yapmanıza ya da üye olmanıza gerek yoktur ve indirip kurduktan sonra hazır bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu