En popüler operatörlerde bir tanesi olan ve an itibarıyla en kalabalık aile olarak karşımıza çıkan Turkcell, kullanıcılarını memnun edebilmek adına çok özel etkinlik fırsatlarına imza atıyor. Turkcell bedava internet veren uygulamalar kapsamında sizleri bu konuda da bilgi sahibi yapmak istiyoruz.

Gerek çekim kalitesi gerek kurumsal kimliği ile fark yaratan bu operatörü sizler de tercih edebilir ve geçiş işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye ulaşmayı başaran bu marka sayesinde iletişim özgürlüğünüz kusursuz bir seviyeye taşınıyor. İncelemelerinizi yaptıktan hemen sonra geçiş işlemleri için taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bedava internet veren uygulamalara göz atalım.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

İletişim detaylarını ve fatura bilgilerini görüntülemenize yardımcı olan ve aynı zamanda fatura ödeme işlemlerinizi uygulama aracılığı ile daha kısa bir süre içerisinde yerine getirmenize yardımcı olan özel bir oluşumdan bahsedeceğiz. Her hafta size özel bedava internet ve dakika fırsatları ile salla kazan etkinliğini karşınıza çıkartıyor.

Salla kazan ile birlikte yalnızca bedava internet değil, aynı zamanda dakika ve sms kazanma şansına da sahip oluyorsunuz. Turkcell tarafından başlatılan bu özel etkinlik, kısa süre içerisinde birçok farklı operatör tarafından taklit edildi ve uygulamaya konuldu. Bu etkinlikten faydalanmak adına sizler de mağazaları ziyaret ederek hesabım uygulamasını indirebilir ve her hafta birbirinden özel fırsatlar ile tanışma şansı elde edebilirsiniz.

Turkcell Yaani Arama Motoru

Turkcell destekli arama motoru Yaani, kısa süre içerisinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaya başlandı. Yerli arama motoru olarak hizmet veren Yaani’yi kullandığınız takdirde sizler de 1 Gb internet kazanıyorsunuz. En az 10 gün kullanmalı ve bu arama motoru üzerinden aramalar yapmalısınız.

Bedava internete ihtiyacınız olduğu anlarda en büyük yardımcınız olacak ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Turkcell tarafından desteklenen ve kısa süre içerisinde büyük ilgi gören bu arama motoru sayesinde bedava internet ayrıcalığı da karşınıza çıkıyor. Her geçen gün daha fazla insan tarafından kullanıldığını da hatırlatmak isteriz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda sizler de fayda sağlayabileceğinizi daha net bir şekilde göreceksiniz.

Turkcell GNÇ

Gnç uygulamasını indirdikten sonra çatlak menüsüne giriş yaparak sizler de bedava internet kazanma şansı elde ediyorsunuz. Turkcell’in genç Turkcellilere özel fırsatlarından bir tanesidir ve bir hayli popüler olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Eğer yaşınız uygunsa sizler de bu ayrıcalıktan en iyi şekilde faydalanabilir ve bedava internet kampanyası doğrultusunda gb’larınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dijital dünyada en çok ihtiyacımız olan şey elbette internet ve bittiği anlarda gerçekten büyük sıkıntı yaşıyoruz. Turkcell, bu sıkıntılarınıza en hızlı yanıt verebilmek adına bu tür uygulamalar ile birlikte karşınıza çıkıyor.

Turkcell Güncel Kampanyalar

2019 yılına özel kampanyaları da konuşacağız ancak henüz Turkcell tarafından yenilenen ve duyurulan bir kampanya göze çarpmıyor. Editörlerimiz bu konuda detaylı bir araştırma içerisine girmiş durumda ve bu araştırmalar neticesinde güncel olanı da sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Turkcell, bu konuda en aktif operatörlerden bir tanesi ve zaten araştırmalarınızı yaptığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bize hak vereceksiniz. Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren bu marka, tarifeleri ile de geniş bir kesime hitap ediyor. Henüz bu operatörü kullanmıyorsanız eğer taleplerinizi oluşturabilir ve hiçbir ödeme yapmadan sizler de bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz