Türkiye’nin en köklü ve en fazla aboneye sahip operatör devi Turkcell, yaptığı kampanyalar ile göz kamaştırıyor. Turkcell bedava internet paketleri hakkında detayları paylaşacağız. Bu yazımızı yeni kampanyalar ile sürekli güncel tutacağız.

Turkcell bedava internet paketleri 2017

Mobil iletişim uzman ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmalar ile Turkcell’in güncel internet kampanyalarından sizlere bahsedeceğiz. Turkcell bedava internet paketleri özellikle genç kullanıcılar tarafından rağbet görmekte ve ne yazık ki 4.5G internet hızına geçilmesi ile mevcut internet paketleri  yetersiz kalmakta. Bir çok kullanıcı bedava internet paketi kampanyaları arayışına girmekte.

Turkcell BiP Bedava internet

Turkcell BiP uygulamasını indirip kayıt olarak, 1 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken Apple Store veya Google Play Store’dan Bip uygulamasını indirip kayıt olmanız gerekmektedir. Hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve SMS ile bilgilendirilirsiniz. SMS bilgilendirmesini aldıktan sonra hediyeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan 04.11.2015 tarihinden itibaren BiP’i yükleyen ve kayıt olan tüm Turkcell aboneleri faydalanabilir. 1 ay boyunca yurt içinde geçerli 1GB hediye internet kazanılır. Bu kampanyadan faturalı / faturasız / kurumsal Turkcell müşterileri yalnızca 1 kez faydalanabilir.

Turkcell bedava 4.5 GB internet Kampanyası

Turkcell’den yeni bir 4.5G uyumlu SIM Kart alan ve 4.5G uyumlu cihaz kullananlar 30 gün boyunca geçerli 4.5 GB hediye internet kampanyasından faydalanabilir. Bu koşulları yerine getirenlere 48 saat içerisinde aktivasyon SMS’i ile bilgilendirme yapılacak ve otomatik olarak bedava internet paketinden faydalanacaktır. Faturalı bedava internet ve faturasız bedava interneti paketi tanımlandıktan sonra, cihazın 4.5G uyumlu olmayan bir cihazla değiştirilmesi halinde hediye paket anında iptal edilecektir.

Turkcell GNC bedava internet paketi Kampanyası

Bu kampanyadan gelen Turkcell bedava internet 25 yaş ve altı gençleri ilgilendiriyor. Son 7 gün içerisinde tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yapmış bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri GNC Hediye 1GB kampanyasından faydalanabilir. Yapmanız gereken BİP uygulaması içerisinde Keşfet alanı altındaki GNÇ kanalı üzerinden katılımınızı sağlamak. Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB bedava internet 30 gün boyunca geçerli olup, Paketi 7 gün içinde sadece 1 kez alabilirsiniz. Ayrıca bayi POS üzerinden GNÇ Full 4 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB paketlerinden birini almış Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri de kampadan faydalanabilir.

GNÇ Uygulaması 1 GB Bedava internet Kampanyası

Bu kampanyadan GNÇ uygulamasını ilk kez indiren 25 yaşın altındaki faturalı ve ön ödemeli tarifelerdeki aboneler yararlanabilir. GNÇ uygulamasını indirip, mobil uygulama içerisinde yer alan kampanya katılım talebini iletenlere, 7 gün geçerli Turkcell 1GB internet paketi hediye! Kampanyadan sadece bir kez faydalanabilirsiniz.

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Hattını turkcellcomtr üzerinden başvuru yaparak Turkcell’e taşıyan yeni aboneler, 4 ay boyunca geçerli ayda 2 GB bedava internet kazanacaklardır. Bedava 2GB internet hediyenin kazanılabilmesi için, bütün işlemlerin internet üzerinden yapılmış olması gerekmektedir. Kampanyadan bir GSM numarası en fazla 1 kez yararlanabilir.

Platinum bedava internet Kampanyası

Platinum paketlere numarasını taşıyarak, yeni hat alarak, faturasızdan faturalı hatta geçiş yapan aboneler ve 90 günden uzun süredir Turkcell Platinum paketlerinde olan aboneler 3 ay boyunca ayda 2GB Turkcell Bedava İnternet paketinden yararlanabilir. Platinum paketlerinde bulunan aboneler bu kampanyadan faydalanması için en az %70 veri harcamanız yada başka GSM operatörlerinden 5 kişiyi aramanız durumunda otomatik olarak aylık 2GB olarak 3 ay boyunca tanımlanmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları ve Hediyeleri konumuz sürekli güncellenecektir. Turkcell GSM operatöründen beklentilerinizi alt kısımda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz