Mobil

Samsung Telefonlarda Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır?

Samsung telefonlarda görüntülü arama yapmak için internet bağlantınız olmalı ve rehberden aramak istediğiniz kişi detaylarından “Videolu Arama Yap” seçeneğini kullanmalısınız. Akıllı telefonlar sayesinde görüntülü görüşme sayısı her geçen gün artmaktadır.

Samsung görüntülü görüşme yapmak için aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz. Akıllı telefonlar her geçen gün gelişmekte ve kullanıcılara birçok ayrıcalık sunulduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bakınız: Oppo telefonlarda görüntülü görüşme

Bunlardan birisi de Güne Koreli teknoloji devi Samsung. Akıllı telefon alanında en başarılı firmalardan biri olarak gösterilen Samsung akıllı telefonlarının Android işletim sistemiyle beraber kullanıcılara birçok ayrıcalıklı özellik sunduğunu da biliyoruz. Sadece uygulama olarak değil bunun dışında Samsung telefonlarda iletişim konusunda da diğer serilere göre farklı birçok özellik yer alıyor.

Samsung Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Samsung akıllı telefonlarında ekstra her hangi bir uygulama kullanmadan görüntülü arama nasıl yapılır daha detaylı olarak bakalım.

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor; Samsung akıllı telefonları ile görüntülü görüşme yapmak için en az 3G bağlantısını kullanmanız gerekli. 3G bağlantınız varsa bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Samsung-görüntülü-görüşme

Görüntülü arama yapmak için ise ilk olarak rehberinize girmeniz gerekiyor. Telefonunuzdan rehber kısmına girdikten sonra ise rehberinizden kiminle görüntülü görüşme yapmak istiyorsanız o kişiyi seçmeniz gerekiyor. O kişiyi seçtikten sonra rehberin kişi ekranı açılacaktır. Bu ekrandan ise “videolu arama yap” sekmesine basmanız gerekiyor. Videolu arama sekmesine bastığınızda kişiye görüntülü görüşme çağrısı gönderilecektir.

Samsung görüntülü arama sayesinde başka bir uygulamaya gerek kalmadan sevdiklerinizle güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Konu hakkında yaşadığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Telefonum j8 ama 3g li görüşmede karşı tarafın kamerası açılıyo benim kamera ekranı açılmıyo. Normal sesli arama ekranı oluşuyor

  2. Benimde j8 görüntülü arama yaparken cevapladıktan sonra normal konuşmaya dönüyor android 9 geldikten sonra öyle oldu galiba önceden öyle bir sorun yoktu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu