Oyun

Monster Pusat Oyuncu Kulaklığı Modelleriyle Oyuna Hazırsınız!

Oyunlar, sunduğu görsel ve işitsel zenginlik sayesinde başlı başına bir deneyim hâline gelmişken bu deneyimi daha da yukarı taşımak isteyen hemen herkes, oyuncu ekipmanlarından yararlanıyor. Oyuncu kulaklığı modelleri ise şüphesiz bu ekipmanların başında geliyor. Kullanıcıların yalnızca oyun seanslarında değil müzik dinlerken ve film izlerken de değerlendirebildikleri kulaklıklar, taşıdıkları teknik özellikler ve tasarım ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Geliştirdiği oyuncu bilgisayarlarıyla olduğu gibi oyuncu ekipmanlarıyla da Türkiye’deki oyuncuları mutlu eden Monster Notebook, Pusat ailesindeki kulaklıklarla alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor.

Şu sıralar hem oyun hem de multimedya takip süreçlerinde kullanabileceğiniz, şık ve yüksek performanslı oyuncu kulaklıkları almayı düşünüyorsanız, farklı gereksinimlere cevap veren Pusat gaming kulaklık modellerini tanımaya ne dersiniz?

Oyuncu Kulaklığının Tanımı: Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset!

Sıkı bir gamer’sanız ve müzik, video gibi multimedya içerikleriyle zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız, Monster imzalı Virtual 7.1 RGB Gaming Headset oyuncu kulaklığı, tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Güven veren tasarımı, RGB aydınlatma trendine uygun özelleştirilebilir ışıklandırması ve akıllı kumandası ile öne çıkan model, hünerlerini teknik detaylarıyla sergiliyor. Uzun soluklu oyun seanslarınızda ekstra konfor sağlayacak şekilde dizayn edilen Monster Pusat oyuncu kulaklığı, kulağınızı kaplayan yastıkları ve ayarlanabilir baş bandıyla rahatlık konusunda sizleri memnun ediyor. Yeterli uzunluktaki kablosuyla dizüstü veya masaüstü bilgisayarınıza kolayca bağlayabileceğiniz model, güçlü bas tonları oluşturan 50 mm’lik sürücüleriyle gerek oyunlarda gerekse diğer içeriklerde net ve tok sesler alabilmenizi sağlıyor. Düşük frekanslı seslerde devreye giren titreşim mekanizması, o an takip ettiğiniz içerik veya oynadığınız oyundaki sesleri tam anlamıyla hissetmenize zemin hazırlıyor. Sanal 7,1 çevresel ses desteği ise oyunlardaki çevresel unsurları kusursuzca işitebilmenize imkân tanıyor. Oyun yayınlarında veya çok oyunculu oyunlarda değerlendirebileceğiniz mikrofonu, Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset’in işlevselliğini artırıyor.

blank

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, Sınıfında Zirveye Oynuyor!

Oyuncu ekipmanlarına ayırabileceğiniz kısıtlı bütçeniz varsa ve var olan bütçenizle üstün özelliklere sahip bir oyuncu kulaklığı almayı planlıyorsanız, Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite, tasarımı ve performansıyla sizi şaşırtmayı bekliyor.

Modern görünümü ve RGB LED aydınlatmanın ortasında yer alan Monster logosuyla göz kamaştıran kulaklık, konforunuzdan ödün vermeden saatler boyunca oyun seanslarınıza devam edebilmenize yardım ediyor. Kulağınızı kaplayan yastıkları, ayarlanabilir kafa bandı; ses, titreşim ve ışık gibi özelliklerinin kontrolünü yapabileceğiniz kumandasıyla güçlendirilen model, büyük kardeşinde olduğu gibi ses üretme konusunda fark yaratıyor. Sanal 7,1 kanal çevresel ses oluşturabilen 50 mm’lik sürücüleriyle ekran karşısında unutamayacağınız anlar yaşatacak olan oyuncu kulaklığı, oyun içi iletişim noktasında da sizi yalnız bırakmıyor. Çok yönlü mikrofonuyla takım arkadaşlarınızla her an iletişimde kalabilmenizi mümkün kılan, aynı zamanda ek bir mikrofon olmaksızın oyun yayınları yapıp oyun videoları da hazırlayabilmenize olanak tanıyan kulaklık, kendi sınıfında zirveye oynuyor.

Rakiplerinizin Her Hamlesini Monster Pusat Gaming Headset Lite ile Duyun!

Oyun oturumlarınızda kendinizi dış dünyadan koparacak, rakiplerinizin hassas hamlelerinizi duymanıza yardım edecek ve “ses kasarak” karşılaşmalarda başarınızı artıracak bir oyuncu kulaklığı arıyorsanız, Monster Pusat Gaming Headset Lite, size sesleniyor.

Ergonomik tasarımı, kusursuz ses oluşturma kabiliyetleriyle birleştiren Monster Pusat oyuncu kulaklığı, Pusat ailesinin karakteristik üstün ses kalitesini deneyimlemenizi sağlıyor. Pelüş formdaki kulak yastığı ile rahat kullanım sunarken ses izolasyonu konusunda da başarılı iş çıkaran model, oyununuza odaklanıp tüm işitsel ayrıntıları, hedeflediğiniz biçimde duyabilmenize hizmet ediyor. 40 mm’lik sürücüleri, tek yönlü mikrofonu ve size hareket özgürlüğü sunan 210 cm’lik kablosuyla oyun seanslarınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz model, oyuncu kulaklığı fiyatlarını göz önüne aldığınızda, erişilebilir aralıklarda bulunuyor.

Eğer siz de favori oyunlarınızı oynarken, müzik dinlerken ve film izlerken canavar gibi kulaklıklar kullanmayı istiyorsanız, Monster Pusat serisi oyuncu kulaklıklarını tercih edin!

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu