Sinema

Limonata’nın biletleri 45 dakika da tükendi!

 

Yapımcılığını MNS film, yönetmenliğini ve senaryosunu Ali Atay’ın üstlendiği yeni sinema filmi olan Limonata’nın biletleri tam 45 dakika da tükendi! Bütün biletlerin peynir ekmek gibi satıldığı ve merakla beklenen filmin İstanbul Film Festivali’nde de gördüğü ilgi sayesinde gişe rekorları kırması planlanıyor.

 

Farklı kültürlere sahip olan iki kardeşin yıllar sonra tekrar karşılaşmalarını anlatan film, 24 Nisan da vizyona girecek. Başrollerinde Serkan Keskin ve Ertan Saban’ın yer aldığı film, 200’den fazla salon da gösterime girmeyi planlıyor! Ali Atay’ın ilk yönetmenlik tecrübesi olduğu proje için ise gelen yorumlar fazlası ile iyi. Özellikle biletlerin bu kadar hızlı şekilde tüketilmesi de hem ekibi, hem de oyuncuları fazlası ile şaşırttı. Böyle bir sanat filmi için bu kadar rağbet alınacağını kimse düşünemez iken, pek çok salon da filmi göstermek için talip oldu!

 

Limonata’nın biletleri 45 dakika da tükendi!

 

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu