Sosyal Medya

instagram takipçi arttırma

Günümüzde bir çok kullanıcısı olan instagramın her geçen gün kullanıcıları artmakta. İnstagram beğeniler ve takipçilerinin azlığından şikayet eden kullanıcılar için bir araştırma yapıp bahsedilen değerlerin nasıl yükseltileceği hakkında sizlere bir makale hazırladık. Sizlere sunacağımız uygulamalar ve bilgiler sayesinde beğeni ve takipçilerinizi artırabilirsiniz. Gelelim en popüler instagram uygulamalarına;

Squaredy

Bu uygulama fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yaparak istediğiniz fotoğrafı şekillendirmenize yarar. Ekstra özellik olarak düzenlediğiniz fotoğraflarınızı instagram’da açabilirsiniz.

Pic Stitch

Eskiden fotoğraflarımızı düzenlemesi için fotoğrafçıya giderdik. Mesela yan yana ikili veya üçlü kolajlar yapamaz fotoğrafçılara yaptırırdık. Pic Stitch sayesinde artık kendimiz ikili yada üçlü kolaj yapabiliyoruz. Bu uygulama beğendiğimiz fotoğraflarımızı yan yana getirip üçlü kolajlar halinde instagram’da yayınlayabiliriz.

Phonto

İnstagram da yayınlanan fotoğrafların üzerinde yazan yazıları herkes merak etmekte. O harika resim üstü yazıları bu program ile yazılırken istediğiniz tüm fotoların üzerine bu program sayesinde değişik boyut ve fontlarda yazılar yazabiliyoruz. Artı bir özellik daha ise düz bir renk seçerek üzerinde çalışma yapabilir bunu direkt olarak instagram da paylaşabiliriz. Kısacası not defteri ile yazı yazıp sonra instagrama atma derdine son veren bir uygulama.

Pic Lab

İnstagram da en çok tutulan ve kullanılan uygulama diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarımıza yazı yazabilir, çeşitli filtreler ve maskeler ile fotoğraflarımızda değişiklikler yapabiliriz. Fotoğraflarımız üzerinde hakimiyetimizi artıran uygulama ışık, renk ve kontrast gibi özellikleri kendimizin ayarlayabildiği çok tutulan bir uygulama.

Pixl O Matic

Bu uygulama çerçeve özellikleri arayan kullanıcılar için en çok çerçeve özelliği sunan uygulamadır. Artı özellik ise her ayrı çerçevede ayrı filtre özelliği olmasıdır.

Cymera

Bayan kullanıcıların en çok kullandığı uygulama diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde fotoğrafınız üzerinde gözlerinizi küçültüp, büyütebilir, göz renklerinizi değiştirebilir ve kendinize makyaj bile yapabilirsiniz.

ibrahim BAL

Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olan yazar, Teknoloji, Bilim, oyun, yazılım ve donanım uzmanı olup, güncel haberleri yakından takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu