Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram Hesap Dondurma Linki Nedir?

İnstagram Hesap Dondurma Linki Nedir?

1

İnstagram geçici hesap kapatma işlemi, sanılanın aksine yalnızca bilgisayardan yapılmamaktadır. Cep telefonlarından da internet tarayıcınızı kullanarak hesap dondurma işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz. Instagram hesap dondurma linki için tıklamanız yeterlidir.

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram geçici hesap kapatma işlemi yalnızca haftada bir kez yapılabilmektedir. Hesabınızı dondurup tekrar açtıysanız, aynı hafta içerisinde tekrar hesap dondurma işlemi yapmanız mümkün değildir. Geçici hesap dondurma işlemi, hesabını İnstagram üzerinden silmek isteyen kullanıcılara da sunulan bir alternatiftir. Çünkü tıpkı hesap silmede olduğu gibi, hesap kapatmada da hesabınız gizlenmektedir. Tek farkı ise hesap dondurma işleminin geriye alınabilmesidir. Bu sebeple hesabınızı kapatmak konusunda emin değilseniz, ilk olarak hesabınızı geçici dondurmayı denemeniz önerilmektedir. İnstagram hesap dondurma işlemi için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle İnstagram’a kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
  • Ardından profilinizde bulunan “Profili Düzenle” sekmesine tıklayarak profil ayarlarını yapabileceğiniz sayfaya geçmeniz gerekmektedir.
  • Bu kısımda hesabınızla ilgili bazı genel bilgiler bulunmaktadır.
  • Bu aşamada yapmanız gereken sayfanın en altında bulunan “Hesabımı geçici olarak kapat” sekmesine tıklamaktır.
  • Ardından tarafınıza sistem tarafından “hesabınızı neden kapatıyorsunuz” sorusu yöneltilmektedir.
  • Herhangi bir seçeneği seçip şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

İnstagram Dondurulmuş Hesabı Açma

İnstagram geçici kapatılan hesabı tekrar açma işlemi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken şifreniz ve kullanıcı adınızla sisteme giriş yapmaktır. İnstagram hesabınız kaldığınız yerden devam etmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki İnstagram’da dondurmuş olduğunuz hesabı tekrar açarsanız, ilk bir hafta boyunca sistem üzerinden tekrar dondurma işlemi yapamamaktasınız.

İnstagram Telefondan Hesap Açma

İnstagram uygulamasına telefondan yeni hesap açma işlemi için hem tarayıcınızı hem de mobil uygulamayı kullanabilmektesiniz. Yeni hesap açma işlemi, instagram hesap dondurma linki ile işlemi kadar zahmetsiz ve kısa süreli bir işlemdir. İnstagram hesap açma işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

İlk olarak İnstagram giriş sayfasına gelmeniz gerekmektedir. Bu ekranda üye ol ve giriş yap şeklinde iki seçenek bulunmaktadır. Üye ol seçeneğine tıkladıktan sonra tarafınızdan bazı bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgileri girerek kısa süre içerisinde sisteme giriş sağlayabilmektesiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz