Oyun

Euro Truck Simulator (ETS 2) Para Hilesi

Oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelen ve kısa süre içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmayı başaran Euro Truck, yeni dönemde de bir adım önde ve ETS 2 para hilesi hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaksınız.

Geniş bir haritada ve harika bir hikayede sizler de kargoyu adrese teslim etmek adına yola çıkmaya hazır olun. Bu oyunda, muhakkak ki her oyunda olduğu gibi bir miktar paraya ihtiyacınız olacaktır. Alın teriniz ile kazanacağınız para sizi biraz yorabilir ancak merak etmeyin buna ihtiyacınız kalmayacak. ETS 2 para hilesi başlığı altında oyunu nasıl illegal hale getirebileceğinizi anlatacağız. Binlerce yun sever bu şekilde oynamayı tercih ediyor ve bu sayede dilediği tır ile yola devam ediyor.

ETS 2 Para Hilesi

ETS 2 para hilesi uygulaması oldukça basit ve az sonra bahsedeceğimiz detayları eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde sizler de herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Artık sizler de dilediğiniz tırı satın alabilecek ve şirketinizi kısa süre içerisinde dünya devine dönüştüreceksiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve neler yapmanız gerektiğine hep birlikte göz atmış olalım.

Cheat Engine uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Merak etmeyin güvenilir bir adres ve link paylaşımı yapıyoruz. Cihazlarınıza herhangi bir şekilde zarar verecek kötü niyetli bir yazılım olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Download işlemi sona erdikten sonra programı next next diyerek kurabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir işleme ihtiyacınız kalmıyor.

Program kurulumunu tamamladıktan sonra ise oyunu açın ve oyun ekranı geldikten sonra Alt+Tab yaparak cheat engine programına geçiş yapmanız gerekiyor.

Program üzerinden Eurotracks2.exe’ye ulaşmanız gerekiyor ve bu dosyaya ulaştıktan hemen sonra open diyerek açmanız gerekiyor. Bu dosyayı görüntüleyemiyorsanız eğer oyun açık değildir ve kontrol edip tekrar denemeniz gerekiyor. Oyun açık olmadığı durumlarda bu işlemi gerçekleştiremezsiniz.

blank

Oyunu açtıktan hemen sonra an itibarıyla kasalarınızda ne kadar para olduğunu öğrenin ve bu miktarı bir yerlere not edin.

Para miktarını eksiksiz bir şekilde hex yazan bölümün sağ kısmındaki boşluğa yazın ve first scan butonuna basın.

Solda bir panel açılacak ve bu panel üzerinden işlem yapmanız gerekecektir. Herhangi bir tanesine tıklayarak izler de Ctrl+A yapın ve tamamını seçili hale getirin.

Seçim tamamlandıktan hemen sonra kırmızı ok tuşuna basın ve alt kısma geçiş yapmasını sağlayın.

Alt kısma taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiği takdirde value yazan yerin hemen alt bölümüne ya da sayıların birine basalım.

Yeni bir pencere açılacak ve bu pencere üzerinden sizler de ne kadar para almak istiyorsanız onu seçiyorsunuz ya da yazıyorsunuz. Dilediğiniz tutarı yazabilirsiniz ve bu tutar saniyeler içerisinde kasalarınıza dahil edilecek olan miktardır.

Oyunu yeniden açabilirsiniz ve map kısmına tıklayıp kasalarınıza göz attığınızda, az önce yazdığınız miktarın kasalarınıza eklendiğini sizler de görebileceksiniz ve bu parayı oyun içerisinde dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz.

ETS 2 para hilesi başlığı altında neler yapmanız gerektiğini sizinle de paylaşmak istedik. Adımları eksiksiz uyguladığınızda artık daha zengin bir şekilde yola çıkabilecek ve tır değişikliğini de istediğiniz zaman yapabileceksiniz. Programı silebilirsiniz ve kasalarınızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Paraya bir kez daha ihtiyacınız olduğunda ise aynı programı tekrar kurun ve aynı adımları takip edin. Bu sayede sizler de dilediğiniz an kazanç elde edebilecek ve daha zengin bir yolculuğa adım atabileceksiniz. Milyonlarca oyun severin tercih ettiği özel yöntemlerden biri olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu