Oyun

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

Bir ülkenin ya da bir imparatorluğun başına geçip topraklarınızı genişletmeye hazır mısınız? Bu yazımızda sizlere en güzel internetsiz 5 savaş oyunu tavsiyesinde bulunacağız ve Android kullanıcılarının ne kadar şanslı olduğunu bir kez daha göreceğiz.

Bu tür oyunlarda aradığımız en önemli detaylardan bir tanesi kesinlikle grafiklerdir. Bununla birlikte hikayenin destansı olması ve sürükleyici bir tarza sahip olması da büyük bir önem taşıyor. Sizler için araştırdık ve en popüler çevrimdışı savaş oyunlarını bir araya getirdik. Şimdi dilerseniz editörlerimizin yaptığı araştırmalara ve yine onların tavsiyelerine de hep birlikte göz atalım.

Çevrimdışı Savaş Oyunları

Osmanlı Savaşları

Son dönemde Google Play mağazalarının en üstünde yerini alan ve kısa süre içerisinde popüler hale gelen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Lağımcıların, Akıncıların, Yeniçerilerin ve Topçuların emrinizde olacağı gerçek bir Osmanlı İmparatorluğuna adım atmaya hazır olun. İnternet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz strateji ve savaş oyunlarından bir tanesidir ve grafikler bakımından da sınıfının en iyileri arasında yer aldığını düşünüyoruz. Beklentilerinize birçok konuda yanıt verecek olan bu oyunu sizler de hemen şimdi listelerinize dahil edebilir ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cover Fire

İnsanlığın kaderini değiştirmek size bağlı olsaydı ne yapardınız? Cover Fire oyunu bu soruya yanıt verecek en keyifli oyunlardan bir tanesidir. Üçüncü şahıs nişancı oyunları arasında özel bir yere sahip olan bu oyun ile bir an önce tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Piyasaya çıktığı andan itibaren kısa süre içerisinde milyonlarca indirme elde eden bu oyun, basit ara yüzü ile de fark yaratıyor. Hassas bir nişan alma stiline sahip ve kontroller konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Editörlerimizin önerdiği oyunlardan biri ve yine internet bağlantınız olmadan da bu oyunu oynayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

blank

Sky Force

Kuşbakışı kamera görüntüsü ile uçak savaş oyunu olarak tabir edebileceğimiz Sky Force, 90’lı yılları anmanız adına önemli oyunlardan bir tanesidir. Atari dönemini yaşamış olan efsane nesilin dikkatini çekecek özel bir oyun olduğunu düşünüyor ve bu oyunu da siz değerli oyun severlere tavsiye ediyoruz.

Bu oyunda tek bir uçak modelini kontrol etmiyorsunuz ve aslında en önemli detaylardan bir tanesi de budur. Para kazandıkça ve level atladıkça yeni uçaklar açılıyor ve dilediğiniz uçağın kontrolünü alabiliyorsunuz. Uçak savaş oyunları ilginiz varsa eğer bu oyun kesinlikle önceliğiniz olmalıdır.

Guns Glory

Gerçek kale savunucularına ihtiyacımız var ve Guns Glory ile birlikte bu ihtiyacımıza yanıt alacağımızı düşünüyoruz. Atari neslinin dikkatini çekecek oyunlardan bir tanesi ancak grafikler çok daha hoş ve gelişmiş durumda. Kalenizi savunmak adına askerlerinizi çok daha stratejik bir şekilde konumlandırmalı ve savunmanızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Sizler de savunma konusunda başarılı olduğunuzu düşünüyor ve bundan keyif alıyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden bu oyunu indirebilir ve çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Warhammer

Devasa bir savaş robotu ile dijital kahramanlara karşı savaşmaya hazır olun. Oyunun hikayesi gerçekten etkileyici ve dünyadaki kaosu ortadan kaldırmak sizlerin elinde. Sahip olduğunuz savaş robotunun muazzam özellikleri var ancak her cihaz gibi onun da zayıf noktaları bulunuyor. Kaos ortamını sonlandırmak ve dünyaya huzuru getirmek adına vereceğiniz mücadelede etkin silahlarınız da olacak ve para kazandığınız takdirde oyun içerisindeki birçok farklı silahı da kullanma şansı elde ediyorsunuz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve yine internet bağlantınız olmadan oynayabileceğiniz en keyifli ve heyecan verici oyunlardan bir tanesidir ve editörlerimizin de tavsiyeleri arasında yer alıyor.

Yasir Çam

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü lisans bölümünden mezun olan yazar; mobil cihazlar, sosyal medya, mobil uygulamalar ve oyunlar ilgi alanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu