Ana sayfa incelemeler Bedava Pepsi Şifreleri

Bedava Pepsi Şifreleri [Güncel]

2869
9

Pepsi-Facebook iş birliği devam ediyor ve gerçek bir okey tutkunu iseniz sizler de bedava Pepsi şifreleri 2019 yazımız sayesinde 25.000 Chip kazanma şansı elde edeceksiniz.

Pepsi kapaklarının altında yer alan kodlar sayesinde okey oyunu için chip kazanma şansına sahipsiniz. Bunu duyan birçok web sitesi elimizde hazır şifre var diyerek hit elde etmeye çalışıyor ancak şifreleri denediğiniz takdirde geçersiz olduğunu göreceksiniz. Ne yazık ki art niyetli sitelerin sayısı her geçen gün artıyor ve bizler de bu durumu biraz olsun ortadan kaldırabilmek adına güncel paylaşımlar yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızın hemen altında yer alan kodların geçerliliği hali hazırda devam ediyor ancak sizden önce davrananlar bu kodları aldığı ve kullandığı takdirde ne yazık ki faydalanamayacaksınız.

Pepsi Kodlar sürekli Olarak Güncelleniyor

Yukarıda bahsi geçen sorunu ortadan kaldırabilmek adına editörlerimizin hararetli bir şekilde çalıştıklarını da belirtmek isteriz. Kodlar alındıktan sonra bize mail attığınız takdirde o kodu sayfadan kaldırıyoruz ve bu sayede geçersiz kod gibi bir durumla da karşı karşıya gelmiyorsunuz. Bu kodlar sayesinde okey oyununda chip yani para elde ediyor ve oyunda daha uzun süre vakit geçirme şansı elde ediyorsunuz. Facebook ve Pepsi iş birliği ile devam eden bu kampanya kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü ve bizler de bu ilgiye kayıtsız kalmak istemedik. Az önce de dile getirdiğimiz gibi olabildiğince güncel paylaşımlar yapmaya gayret ediyor ev sayfayı da düzenli olarak kontrol ediyoruz. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın.

Pepsi Kodları Nerede Kullanabilirim?

apps.facebook.com/okeyplus/ sayfası üzerinden sizler de kodlarınızı ilgili alana girerek chip kazanabiliyorsunuz. Oldukça kolay ve binlerce insanın bu kampanyadan faydalandığını da belirtmek gerekiyor. Kampanya devam ettiği sürece editörlerimiz ile birlikte paylaşım yapmaya devam edeceğiz ve bu paylaşımların kısa sürede büyük ilgi görmesi bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor diyebiliriz.

Güncel kapak şifrelerini sizler de sayfamız aracılığı ile takip edebiliyor ve bu kampanyadan en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz. Gerçek okey tutkunları için harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz ve aldığımız yorumlar da kesinlikle bu yöndedir. Şimdi dilerseniz kodları nasıl temin ettiğimize de hep birlikte göz atalım ve sizleri bu konuda da bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

Bedava Pepsi Kodları (02.06.2019)

Bedava Pepsi Şifresi: 4JNKF99C
Bedava Pepsi Şifresi: FJB2CNDJ
Bedava Pepsi Şifresi: 4CH9BLMZ
Bedava Pepsi Şifresi: B3BYV7LR
Bedava Pepsi Şifresi: FUJT5547
Bedava Pepsi Şifresi: B7BCDJ8T
Bedava Pepsi Şifresi: BK335RVV
Bedava Pepsi Şifresi: 4V558CYD
Bedava Pepsi Şifresi: 4VAAFM9H
Bedava Pepsi Şifresi: FYK4SYBH
Bedava Pepsi Şifresi: BZJM8Z9P
Bedava Pepsi Şifresi: BKCT4Y3R
Bedava Pepsi Şifresi: 4HUMUJCL
Bedava Pepsi Şifresi: 48MJ58JN
Bedava Pepsi Şifresi: FD2FKNST

Pepsi Kodları Nasıl Elde Ediyoruz?

İlgili kodları ürünlerden temin ediyoruz ya da siz değerli dostlarımızın gönderdiği ve kullanmadığınız kodları paylaşarak sunuyoruz. Güncellik konusunda endişeniz olmasın çünkü kullanılan kodları sayfamızdan kaldırıyor ve doğru aktarımda bulunmaya da ekstra gayret gösteriyoruz. Sizler de sayfamızın hemen alt kısmında yer alan bölümü takip edebilir ve güncel kodlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Fruko meşrubat san. Ltd. şti. tarafından üretilen ürünlerin kapaklarında yer alan kodlar sayesinde okey oyununda bir adım öne geçecek ve oyunlarda daha fazla masa şansı elde edeceksiniz. Chip, yani para kazanmak istiyorsanız eğer sizler de bu kodları kullanarak ilk adımı atabilirsiniz.

Program ile Pepsi Kod Üretmek Mümkün mü?

Birçok web sitesinde bu kodların üretildiği bir programdan bahsediliyor ancak değerli arkadaşlar böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve bu programların virüs barındırdığını belirtmek isteriz. Bu tuzağa düşmemeniz adına gerekli bilgilendirmeyi de detaylı bir şekilde yapıyoruz. Sitemizden faydalanabilir ve bu adresten güncel kodları temin edebilirsiniz. Okey oynamayı seviyor ve online dünyada keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu kodlar kesinlikle işinize yarayacak ve sizlere chip kazandıracaktır.

Aşağıdaki yorum kısmına Bedava Pepsi kod talebinde bulunabilir ve teşekkürlerinizi bekliyoruz.

9 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here